Jubileuszowa konferencja! Rejestracja na 20. Konferencję Safer Internet ruszyły.
24.06.2026
Zapraszamy do udziału w 20. – jubileuszowej edycji Konferencji Safer Internet, która odbędzie się 15 – 18 września 2026 r.To największe w Polsce wydarzenie poświęcone bezpieczeństwu dzieci i młodzieży online, od lat gromadzące przedstawicieli edukacji, administracji publicznej, organizacji społecznych, świata nauki i branży technologicznej.
Tegoroczna konferencja będzie miała formułę hybrydową. Część stacjonarna odbędzie się 15 – 16 września w Focus Hotel Premium w Warszawie (ul. Suwak 15). Całe wydarzenie będzie również transmitowane do wszystkich uczestników, którzy zarejestrowali się online. Konferencja będzie dostępna w języku polskim, angielskim oraz będzie tłumaczona na polski język migowy.
Dodatkowo, agenda konferencji obejmie nie tylko część plenarną (15 - 16 września), ale także warsztaty online (17 -18 września), na które prowadzona jest osobna rejestracja.
W programie znalazły się wystąpienia ekspertów, debaty i webinary poświęcone m.in. cyfrowym potrzebom dzieci i młodzieży, dobrostanowi w świecie online, bezpieczeństwu najmłodszych użytkowników internetu oraz przeciwdziałaniu zagrożeniom cyfrowym.
Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Zachęcamy do zapisów i śledzenia kolejnych informacji dotyczących programu oraz prelegentów.
Rejestracja oraz szczegółowy program są dostępne na stronie konferencji.
__________________
Organizatorem konferencji jest Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą NASK Państwowy Instytut Badawczy i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę.
Wydarzenie organizowane jest w ramach programu Komisji Europejskiej “Digital Europe”. Głównym partnerem wydarzenia jest Fundacja Orange.
Konferencja jest organizowana dzięki wsparciu Fundacji Orange (Główny Partner).
Konferencję sfinansowano z Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości


